Кому потрібен Бог?

Кому потрібен Бог? Перше, що спадає на думку, — це тим, кому не поталанило в житті: п’яницям, наркоманам, безхатченкам чи малозабезпеченим. Адже відомо чимало неймовірних історій, коли навернення до Бога кардинально змінювало життя таких людей.

Але правильна відповідь: БОГ ПОТРІБНИЙ УСІМ! Оскільки бажання побороти недоліки, пізнати істину, заповнити порожнечу в серці, знайти відповідь на питання: «В чому сенс життя?» хвилює кожного мешканця планети. Хоча б раз у житті. Хтось це питання залишає без відповіді, а інший, навпаки, — шукає її…

Нерідко доводиться спостерігати за людьми, в яких, на перший погляд, усе чудово: освічені, забезпечені, досягли певних висот. Проте вони продовжують невтомно перечитувати «гори» інформації з саморозвитку, комунікації, тайм-менеджменту, вивчають філософські течії, медитують*, читають афірмації*, слухають різних тренерів та користуються послугами коучів*, беруть участь у марафонах різного роду. Бо прагнуть перемогти свої недоліки та елементарні слабкості, досягти успіху й досконалості, пізнати істину та осягнути сутність буття! Але, на жаль, все без значних результатів… І з огляду на це виникає питання: «Чому б у своїх пошуках не звернутися до Того, Хто є АБСОЛЮТНОЮ ДОСКОНАЛІСТЮ, — до нашого ТВОРЦЯ?!»

У Біблії говориться: «Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!» (Єв. від Матвія 5: 48).

І ще: «Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі» (Ісус Навин 1: 8).

Якщо твоя душа прагне до ідеалу, то переконайся, що є лише один Вчитель, Котрий знає істину, і тільки одна Книга, яка може дати відповіді на всі питання. Подумаймо про це!