Ось і настав 2016 рік від Різдва Христового або Нової ери

Нова ера — це така звична для нас фраза, що ми вже навіть і не замислюємося над її значенням, як і над тим, наскільки важливе повітря, яким дихаємо. Але ж воно є, це поняття, і варто над ним поміркувати.

Все має початок. Якби не так, то був би тільки хаос. Для того, щоб розуміти, коли що відбувалося, люди рахували час від певних значних подій або від народження царів. Таким чином, кожен народ мав свій календар і свої важливі дати. Але що було значним для одного народу, не мало ніякого сенсу для іншого. Тому єдиного прийнятного для всіх відліку часу не було.

Так продовжувалося не одне століття і навіть тисячоліття. Аж поки не переконалися, що нема для людства ніякої події більш важливої, ніж Богоявлення Ісуса Христа, Який прийшов у цей світ, народившись маленьким Дитям від діви Марії.

З Його приходом засвітилась перспектива змін для стомленої гріхом людини. Від того часу людство почало мінятися. Спочатку послідовників Христа було небагато, але потім їх число стало збільшуватися в геометричній прогресії — прийняла християнство Римська імперія і весь тодішній цивілізований світ.

Зараз дуже поширені такі поняття як Європа, європейські цінності та високий рівень життя. Але ж у центрі цієї Європи знаходиться Німеччина, яка колись була варварською. І тільки завдяки тому, що в ці місця прийшло християнство — змінився і народ: з диких племен перетворився на високоцивілізований.

Але найважливішим значенням в народженні (приході) Христа є те, що й досі кожний отримує і надію, і можливість змінити своє життя на нове, щасливе. Ось саме в цьому і полягає велична краса Різдва Христового. Народився великий Цар! Це справжнє свято, особливо для тих, хто увірував і прийняв Його як свого Спасителя. Для таких в житті настала своя «нова ера».