Що посієш – те і пожнеш

“Посієш думку – пожнеш вчинок. Посієш вчинок – пожнеш звичку. Посієш звичку – пожнеш характер. Посієш характер – пожнеш долю”. Це древній, дуже відомий вислів. Навіть про авторство ідуть дискусії. Проте нас цікавить інше – цей вислів насправді є законом (що посієш – те і пожнеш), який неодмінно працює! Працює тисячоліттями! І ніхто, і ніяк не може його ні відмінити, ні обійти. Чому? Тому, що Той, Хто його встановив, пильно слідкує за тим, щоб він виконувався. І це всі знають. Але в житті зустрічається величезна кількість людей, які в своїх негараздах шукають «винного», а коли приходить щось добре, то це чомусь записується на свій особистий рахунок.

Всі без винятку щось сіють, а потім збирають. Хтось збирає одразу, хтось пізніше, а хтось вже наприкінці свого життя. При цьому ніхто не відмовляється збирати добрий «врожай», а от поганий «врожай»… Що робити, як уникнути, чи є взагалі можливість «списати» такий прибуток? І хто може допомогти його скасувати?

Вихід є – Той, Хто «запустив» цей закон, може і зупинити! Але тут є деякі умови… Ось про все це і буде йти розмова в цьому номері.